Колискові пісні Співуча українська мова… Її слова, немов струмок, переливаються різними барвами. Дітлахи змалечку чують чудовий передзвін у колискових піснях своїх мам та бабусь і закохуються у його співучість.
Сама колискова – оберіг, лагідна усмішка та ніжність неньки, дорога скарбниця народної мудрості і самобутньої творчості. З давніх-давен передає народ своїм нащадкам через пісенну творчість любов до Батьківщини та своїх пращурів, учить добру і справедливості.
Але не менш пізнавальні і сучасні колискові. З їх допомогою малеча вчиться розмовляти, запам’ятовує та наспівує сучасні мелодії відомих мультиків. Пізнає світ, адже колискова - перша пісня в їх житті, виконана виключно для них з любов’ю та ніжністю.

Розділ відомих народних та сучасних колискових представлений на нашому сайті вкрай різноманітно. Серед відомих творів користувач зможе знайти як українські пісні, так і твори зарубіжного походження. Є можливість прослухати уподобану колискову у форматі mp3, знайти ноти та слова як самих відомих, так і рідкісних творів.
На сторінках цього розділу знайдуть багато цікавої інформації молоді батьки, музичні викладачі дошкільних засобів і дитячих гуртків.
Корисною буде низка пісень для усіх, хто прагне глибше ознайомитися з унікальним напрямом української усної народної творчості – чарівною колисковою.

Колискові пісні